Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

NOSLĒGUŠIES KONKURSI UZ VAKANTAJĀM KONCERTMEISTARU VIETĀM

Novembrī noslēgušies konkursi uz vakantajām Klarnešu un Trompešu grupas koncertmeistaru vietām. Klarnešu grupas koncertmeistara konkursa uzvarētājs ir Jānis Tretjuks, bet Trompešu grupas koncertmeistara konkursa uzvarētājs - dāņu mūziķis Jenss Emīls Holms.

Vairāk

TIRDZNIECĪBĀ LAISTS SINFONIETTA RĪGA JANVĀRA - MAIJA ABONEMENTS!

Kopš 25. novembra visās "Biļešu paradīzes" kasēs ir nopērkams Sinfonietta Rīga 2017. gada janvāra - maija abonements. Visi abonementā iekļautie koncerti notiks Lielajā ģildē.

Vairāk

Sinfonietta Rīga noslēdz sadarbību ar zviedru rezidenču programmas komponisti Lei Fengu Johansoni

Turpinot īstenot konsekventu jaunās mūzikas atbalstu, Sinfonietta Rīga šoruden savā paspārnē uzņēma rezidenču programmas komponisti no Zviedrijas Lei Fengu Johansoni. Turpat divu mēnešu laikā mūsu zviedru kolēģe un domubiedre, uzturoties gan Rīgā, gan Kuldīgā, strādāja pie jauna skaņdarba kamerorķestrim, kura pirmās skices tika izmēģinātas divos mēģinājumos Spēķeru koncertzālē, diriģenta Artūra Gaiļa vadībā.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri