Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

AICINA PIETEIKTIES UZ VAKANTO MEŽRAGU GRUPAS MŪZIĶA VIETU

Sinfonietta Rīga aicina pieteikties konkursam uz vakanto MEŽRAGU GRUPAS MŪZIĶA vietu

Vairāk

TIRDZNIECĪBĀ LAISTS SINFONIETTA RĪGA SEPTEMBRA - DECEMBRA ABONEMENTS!

No 28. aprīļa tirdzniecībā tiek laists Sinfonietta Rīga koncertu abonements 2017. gada septembra - decembra mēnešiem.

Vairāk

Lielpilsētas džungļu mūzika - Filips Glāss, Unsuka Čina un Oskars Herliņš

Piektdien, 28. aprīlī Lielajā ģildē Sinfonietta Rīga publiku aicina ieklausīties urbāno džungļu sirdspukstos, piedāvājot novērtēt šī gada jubilāra - Filipa Glāsa (Philip Glass) kino un minimālisma estētikas caurstrāvoto vijolkoncertu “Amerikāņu gadalaiki”, bet Berlīnē dzīvojošās korejiešu komponistes Unsukas Činas (Unsuk Chin) skaņdarbā “Graffiti” atklāt Eiropas avangardiskās metropoles spriegākās rakstura nokrāsas. Savukārt orķestra instrumentu spēju sadzīvot ar skaņas ģeneratora elektronisko balsi novērtēsim neordinārā latviešu filozofa un komponista Oskara Herliņa kamersimfonijas “8-BIT CONCERTO” pirmatskaņojumā.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri