Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

Sinfonietta Rīga aicina pieteikties konkursam uz vakanto KLARNEŠU GRUPAS KONCERTMEISTARA vietu

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakanto KLARNEŠU GRUPAS KONCERTMEISTARA vietu.

Vairāk

Sinfonietta Rīga un Pāvo Jervi atklās Pērnavas mūzikas festivālu

Pirmdien, 11. jūlijā plkst. 20:00 Pērnavas koncertzālē ar Sinfonietta Rīga un Pāvo Jervi (Paavo Järvi) pie diriģenta pults tiks atklāts viens no nozīmīgākajiem vasaras klasiskās mūzikas notikumiem Baltijā - Pērnavas mūzikas festivāls.

Vairāk

pārdošanā laists sinfonietta rīga rudens abonements

Turpinot klausītāju iemīļoto tradīciju, Sinfonietta Rīga piedāvā iegādāties pusgada abonementu koncertiem 2016. gada otrajā pusē. Abonementa cena ir 40 eiro, un to iespējams iegādāties visās ""Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Visi koncerti norisinās Lielajā Ģildē.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri