Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

Sinfonietta Rīga un Ksenija Sidorova dodas Latvijas simtgades koncertturnejā

Godinot Latvijas valsts dibināšanas 100. gadskārtu, Sinfonietta Rīga un pasaulē augsti novērtētā akordeoniste Ksenija Sidorova sniegs trīs koncertus ievērojamākajās Zviedrijas koncertzālēs – 21. novembrī Malmö Live (Malmē), 22. novembrī Göteborgs Konserthus (Gēteborgā) un 24. novembrī Örebro Konserthus (Ērebro).

Vairāk

JAUNS SKAŅU IERAKSTS - "JĀNIS IVANOVS. SIMFONIJAS STĪGU ORĶESTRIM"

Ceļu pie klausītājiem 80 pasaules valstīs kā kompaktdiska, tā digitālos mūzikas formātos sācis ierakstu kompānijas "Skani" izdotais Jāņa Ivanova mūzikas albums, kuru ieskaņojis Valsts kamerorķestris "Sinfonietta Rīga" diriģenta Normunda Šnē vadībā.

Vairāk

TIRDZNIECĪBĀ LAISTS SINFONIETTA RĪGA 13. SEZONAS 2. PUSGADA ABONEMENTS!

No 21. septembra tirdzniecībā pieejams Sinfonietta Rīga 13. koncertsezonas 2. pusgada abonements 2019. gada janvāra – maija mēnešiem.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri