Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

Sinfonietta Rīga un Latvijas Radio koris uzstāsies Baltijas jūras festivālā Stokholmā

Sestdien, 3. septembrī plkst. 19:30 vienā no ievērojamākajiem Ziemeļeiropas muzikālās dzīves notikumiem – Baltijas jūras festivālā (Östersjöfestivalen) ar koncertprogrammu “Klusuma auglis” savu muzikālo vēstījumu pieteiks Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga un Latvijas Radio koris, pie diriģenta pults stāsies Sigvards Kļava. Koncerts norisināsies Stokholmas Bervalda zālē (Berwaldhallen) un to tiešraidē translēs Zviedrijas radio.

Vairāk

Sinfonietta Rīga aicina pieteikties konkursam uz vakanto KLARNEŠU GRUPAS KONCERTMEISTARA vietu

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakanto KLARNEŠU GRUPAS KONCERTMEISTARA vietu.

Vairāk

Sinfonietta Rīga un Pāvo Jervi atklās Pērnavas mūzikas festivālu

Pirmdien, 11. jūlijā plkst. 20:00 Pērnavas koncertzālē ar Sinfonietta Rīga un Pāvo Jervi (Paavo Järvi) pie diriģenta pults tiks atklāts viens no nozīmīgākajiem vasaras klasiskās mūzikas notikumiem Baltijā - Pērnavas mūzikas festivāls.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri