Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

Sinfonietta Rīga sezonas atklāšanā –Bēthovens, Lindbergs un Ivanovs

Piektdien, 21. septembrī Lielajā ģildē savus klausītājus uz 13. koncertsezonas atklāšanas koncertu aicina kamerorķestris Sinfonietta Rīga un diriģents Normunds Šnē. Koncerta programmā trīs dažādas muzikālās perspektīvas un kultūrtelpu tvērumi.

Vairāk

IZSLUDINĀTS KONKURSS UZ VALSTS KAMERORĶESTRA „SINFONIETTA RĪGA” VAKANTO IZPILDDIREKTORA AMATA VIETU

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Koncerti” izsludina atklātu konkursu uz valsts kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” vadītāja vietnieka (izpilddirektora) vakanto amata vietu.

Vairāk

Latviešu un igauņu mūziķi prominentajā Baltijas jūras festivālā Stokholmā

Ceturtdien, 23. augustā plkst. 19:00 Stokholmas Bervalda zālē (Berwaldhallen),  vienā no prominentākajiem Ziemeļeiropas muzikālajiem forumiem – Baltijas jūras festivālā (Östersjöfestivalen) klausītāji pulcējās uz īpašu notikumu - Baltijas valstu simtgadei veltītu koncertu. Diriģenta Normunda Šnē veidotajā koncertprogrammā uzstājās Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga un Tallinas kamerorķestris.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri