sinfonietta rīga piedalīsies lielajā talkā

Sinfonietta Rīga kolektīvs jau ceturto gadu Lielās talkas dienā kopā ar radiem un draugiem ņems rokās grābekļus un dosies sakopt ievērojamā latviešu komponista Emīla Dārziņa kapa vietu Mārtiņa kapos Rīgā, Āgenskalnā. Sinfonietta Rīga ar dalību talkā vēlreiz sev un plašākai sabiedrībai apliecina, ka lai sakārtotu sevi, savas domas un attieksmi pret dzīvi un līdzcilvēkiem, jāsāk ar pavisam vienkāršu lietu - apkārtējās vides sakārtošanu. Sakārtota vide raisa dzīvesprieku, vēlmi dzīvot un radīt. Ir svarīgi vairot skaistumu, dalīties ar skaistumu un rūpēties par to. Ja ikviens pārkāptu pāri savai komforta robežai un uzņemtos rūpes par apkārtējo vidi, tas nestu prieku ikvienam no mums un padarītu sabiedrību laimīgāku kopumā!

Sinfonietta Rīga par savu "aizgādājamo" ir izraudzījusies Emīla Dārziņa atdusas vietu un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju parūpēties par kādu dzimtās zemes nostūri, it īpaši tādu, kam trūkst gadīgu roku sniegtas aprūpes.

Mīlēsim un sakopsim savu zemi!

Kopā talkot aicināti orķestra mūziķi, darbinieki, kā arī svaiga gaisa un aktīvas atpūtas cienītāji – ikviens būs mīļi gaidīts pievienoties sakopšanas darbos!

W. A. Mozart - Symphony No. 41 "Jupiter"
F. Mendellsohn - Symphony No. 3
Linda Leimane - Guesstimations
R. Strauss - Oboe Concerto
Mēs skanam