TIRDZNIECĪBĀ LAISTS SINFONIETTA RĪGA JANVĀRA - MAIJA ABONEMENTS!

Kopš 25. novembra visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā ir nopērkams Sinfonietta Rīga 2017. gada janvāra - maija abonements. Visi abonementā iekļautie koncerti notiek Lielajā ģildē.

Viena abonementa cena - € 45.

Abonementi tirdzniecībā līdz 2017. gada 28. janvārim, vai kamēr tiek izpirkti.

 

Sinfonietta Rīga mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē:

Nule kā esam pārvarējuši pirmo apaļo gadu slieksni un vienpadsmitais kalendārais gads orķestrim iezīmē visai rosīgu, lai neteiktu, nemierīgu, dzīvesveidu. Citiem vārdiem sakot, ziemas un pavasara mēneši sola sen lolotu ideju piepildījumu gan Sinfonietta Rīga mūziķiem, gan mūsu klausītājiem.

Holande mūs sagaidīs ciemos pat divreiz – janvārī un martā, paredzama neaizmirstama akustikas apguve arī politiķu dižvētras pārcietušajā Hamburgas Elbphilharmonie. Koncerts ar pianistu Niku van Blosu Rēzeknes GORĀ tiks iemūžināts izplatīšanai ieinteresētajiem Bēthovena ekspertiem, bet šķietami mierīgajā ierakstu studijas gaisotnē mikrofoni ieklausīsies Latvijas skaņražu kamersimfonijās un Latvijas Radio kora skaņas izjūtas niansēs. Tiekam aicināti uz mūzikas pirmatskaņošanu Klaipēdā, savukārt paši rosinām Oskaru Herliņu radīt jaundarbu atskaņojumam Rīgā. Pie mums atgriežas leģendārais mežu un ezeru zemes burvis Juha Kangass, bet orķestra dedzīgākie līdzjutēji nevar vien sagaidīt klarnetes, kompozīcijas un diriģēšanas enerģijas mutuļa Jērga Vidmaņa ierašanos.

Sezonas finišā – reveranss minimālistiem Džonam Adamsam un Stīvam Reiham, majestātisks atvadu sveiciens no klasiķa Jozefa Haidna, bet jaunais kontrabasists Matīss Eisaks mums sola īstus brīnumus.

Par vasaras vakariem – citā reizē.

 

ABONEMENTĀ IEKĻAUTIE KONCERTI:

28/01

MOCARTA KLAVIERKONCERTS UN “HAFNERA SIMFONIJA”

 

10/03

MENDELSZONS, VIDMANIS UN VĒBERS

 

30/03

MOCARTA UVERTĪRA UN BĒTHOVENA “IMPERATORA KONCERTS”

 

28/04

AMERIKĀŅU GADALAIKI UN GRAFFITI KAMERORĶESTRIM

 

19/05

SINFONIETTA RĪGA SEZONAS NOSLĒGUMA KONCERTS

 

W. A. Mozart - Symphony No. 41 "Jupiter"
F. Mendellsohn - Symphony No. 3
Linda Leimane - Guesstimations
R. Strauss - Oboe Concerto
Mēs skanam