Ieva Pudāne

Ieva Pudāne flautas spēli apguvusi Rīgas Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolā (ped. Juris Gailītis) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (prof. Vilnis Strautiņš), kur 1999. gadā iegūts maģistra grāds . Zināšanas papildinājusi Luksemburgas konservatorijā pie profesora Carlo Jans, kur saņēmusi augstākās pakāpes diplomus flautas spēlē un kamermūzikā. Ieva bijusi meistaklasēs pie Berlīnes Filharmonijas orķestra ilggadējā flautu grupas koncertmeistara Andreas Blau, kā arī pie mūziķiem Vijama Beneta (William Bennett), Mičija Beneta (Michie Bennett), Denisa Burjakova (Denis Bouriakov), Maksansa Larjio (Maxence Larrieu), Gergelija Ica (Gergely Ittzes) un Janosa Balinta (Janos Balint).

Kā soliste un kamermūziķe Ieva Pudāne koncertējusi Vācijā un Luksemburgā. Šobrīd mūziķei izveidojies radošs un saskanīgs duets ar ērģelnieci Ilzi Reini, sniedzot kamermūzikas koncertus Latvijā.

Ieva strādājusi arī pūtēju orķestrī "Rīga" un piedalījusies "Rīgas Kamermūziķos". Šobrīd ir ‘’Sinfonietta Rīga’’ flautu grupas mūziķu un flautas pasniedzēja Rīgas Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolā.

W. A. Mozart - Symphony No. 41 "Jupiter"
F. Mendellsohn - Symphony No. 3
Linda Leimane - Guesstimations
R. Strauss - Oboe Concerto
Mēs skanam