Vasaras vakara kamermūzika mākslas centrā Zuzeum

Trešo gadu Sinfonietta Rīga klausītājus aicina uz draudzīgu kopāsanākšanu zem smaragdzaļajām augusta debesīm. Jau dzisušas gaišās jūnija naktis un dienvidus tveici nomainījusi ābolu plātsmaizes omulīgā smarža. Šis laiks ir kā radīts mazajām mūzikas formām – tik dziļi personiskām un aizejošās vasaras melanholijai piestāvošām. Sinfonietta Rīga izcilo solistu sniegumā baudīsim dažādu laiku skaņu paletes meistaru kamermūzikas šedevrus un vēl mirkli nedomāsim par rudeni.

Trīs cikla “Vasaras vakara kamermūzika” koncerti tēlos katrs savu ideālo augusta nakti. Pirmais - 26. augustā – Bēthovena harmonijas un Adesa Arkādijas dārza noslēpumu pilnā nakts. Otrais - 27. augustā – vēstīs par austrumnieku lirisko dvēseli un izmisīgi radošo garu. Noslēdzošais, 28. augusta koncerts, kam Baltijas zvaigznes vārds – vēl siltajos ziemeļu jūras viļņos meklēs nākotnes sapņu kuģus un pagātnes nopūtu laivas.

Mūzikas un vizuālās mākslas kopsaucējus “Vasaras vakara kamermūzikas” koncertos saistīs mākslas zinātniece un izstāžu kuratore ar savulaik iegūtu profesionālas pianistes izglītību Inga Šteimane.

 

26. augustā plkst. 20.00

Bēthovena Septets un Adesa Arcadiana

Lasiet vairāk: https://www.sinfoniettariga.lv/lv/concerts/318

 

27. augustā plkst. 20.00

Rīta zvaigzne. Šostakovičs, Pendereckis, Tabakova

Lasiet vairāk: https://www.sinfoniettariga.lv/lv/concerts/319

 

28. augustā plkst. 20.00

Baltijas zvaigzne. Perts, Plakidis, Šmīdbergs

Lasiet vairāk: https://www.sinfoniettariga.lv/lv/concerts/320

 

  • News photo

Dalies