Atgriezties
Diriģents
Pirmās vijoles
Otrās vijoles
Alti
Čelli
Kontrabasi
Flautas
Obojas
Klarnetes
Fagoti
Mežragi
Trompetes
Sitaminstrumenti

Baiba Biezā

Otrā vijole

                Baiba Biezā ir dzimusi Vidzemes sirdī – Cēsīs. No 1986. līdz 1994. gadam mācījusies Priekuļu vidusskolā un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas skolā pie vijoļspēles pasniedzējas Imaldas Pabiānas, vēlāk, no 1994. līdz 1999. gadam, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas koledžas vijoles specialitātē pie I. Pabiānas un Jāņa Bulava.

               J. Bulava vijoles klasē uzsākusi arī studijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, bet maģistrantūras laikā no 2003. līdz 2005. gadam specializējusies stīgu kvartetu klasē pie A. Sprūdžas.

               Studiju laikā piedalījusies jauniešu simfoniskajos orķestros Lundā (Zviedrija) un Odensē (Dānija), kā arī ņēmusi dalību Vogler kvarteta, Izaī kvarteta un Artis kvarteta meistarklasēs. Vienmēr uzturējusi saites ar dzimtajām Cēsīm, spēlējot Vidzemes kamerorķestrī un Cēsu stīgu kvartetā. Arī pēc studiju noslēguma Baiba nav pametusi dzimtās Alma Mater sienas un kā pieaicinātā docētāja veic pedagoģisko darbu JVLMA Stīgu instrumentu katedrā.

               Kopā ar Sinfonietta Rīga Baiba Biezā ir kopš tā dibināšanas 2006. gadā., spēlējot otro vijoļu grupā. Laiku pa laikam viņa redzama arī “Sinfonia Concertante” rindās.

Brīvajā laikā Baiba mīl nodoties lasīšanai, tamborēšanai, bet viņas lielā kaislība ir detektīvseriāli.

Single musicians photo

Dalies